Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Dziedzicach, Stąpiu i Nowej Dziedzinie.

W dniu 19 lipca 2022r. Burmistrz Barlinka podpisał umowę z firmą „SANBUD” Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Beata Najmrodzka z siedzibą w Myśliborzu przy ul. Celnej 21, wybraną w trybie podstawowym w trybie art. 275 ustawy Prawo zamówień publicznych, na wykonanie zadania „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Dziedzice oraz Strąpie i Nowa Dziedzina w ramach uporządkowania gospodarki wodno-ściekowej w gm. Barlinek”.

Zakres przedsięwzięcia obejmuje:

1) Wykonanie kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej wraz z przepompowniami PS4 i PS5 w miejscowości Strąpie oraz rurociągu przesyłowego do oczyszczalni w miejscowości Dziedzice. Łączna długość sieci grawitacyjnej i tłocznej dla tej części zadania wynosi 4.144mb. W tamach tej części zadania wykonanych zostanie 37 odejść bocznych umożliwiających podłączenie się użytkowników indywidualnych do budowanej sieci kanalizacyjnej w miejscowości Strąpie.

2) Wykonanie kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z przepompownią PS3 w miejscowości Nowa Dziedzina oraz budowa odcinka kanalizacji tłocznej. Łączna długość sieci kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej dla tej części zadania wynosi 1.392mb. W ramach tej części zadania wykonanych zostanie 7 odejść bocznych umożliwiających podłączenie się użytkowników indywidualnych do budowanej sieci kanalizacyjnej w miejscowości Nowa Dziedzina.

3) Wykonanie kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej w miejscowości Dziedzice wraz z przepompowniami PS1 i PS2. Łączna długość sieci kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej dla tej części zadania wynosi 2.368mb. W tamach tej części zadania wykonanych zostanie 51 odejść bocznych umożliwiających podłączenie się użytkowników indywidualnych do budowanej sieci kanalizacyjnej w miejscowości Dziedzice.

Koszt zadania wyniesie 9.520.000 zł brutto.

Umowny termin wykonania to 14 miesięcy od dnia podpisania umowy – zakończenie realizacji zadania planowane jest na połowę września 2023r.
Na realizację tego zadania Gmina Barlinek uzyskała dofinansowanie w wysokości 6.982.500,00 zł w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, co stanowi ok. 73% wartości zadania.

Autorem dokumentacji projektowej jest firma SAN-Technika Jolanta Skowron.

Nadzór inwestorski nad realizacją zadania powierzony został Przedsiębiorstwu Wodociągowo-Kanalizacyjnemu „Płonia” Sp. z o.o.

20-07-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]