Rozpoczyna się przebudowa drogi Krzynka - Płonno.

Rozpoczyna się realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2116Z od miejscowości Krzynka do miejscowości Płonno”.

W dniu 22 sierpnia 2023 roku Zarząd Powiatu w Myśliborzu, reprezentowany przez Andrzeja Potyrę – Starostę Myśliborskiego oraz Alicję Prill – Wicestarostę, podpisał umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2116Z od miejscowości Krzynka do miejscowości Płonno”.

W ramach umowy zostanie przebudowana droga powiatowa nr 2116Z na odcinku o łącznej długości 1,220 km, tj. od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 156 (od miejscowości Krzynka) do wjazdu do miejscowości Płonno. Zadanie swoim zakresem obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej, przebudowę zjazdów, budowę chodnika oraz odtworzenie systemu odwodnienia drogi.

Wykonawcą zadania jest firma Maldrobud Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Myśliborzu, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu poprzedzającym zawarcie umowy. Ze strony wykonawcy umowę podpisał Łukasz Malinowicz – Prezes Zarządu spółki.

Wartość podpisanej umowy opiewa na kwotę 3.284.517,47 zł brutto. Termin wykonania zadania planowany jest na 21 lipca 2024 roku.

Realizacja tej inwestycji możliwa jest dzięki pozyskaniu w ramach „Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg” dofinansowania w wysokości 1.576.841,69 zł. Pozostała wartość zadania finansowana jest z budżetu Powiatu Myśliborskiego.

Źródło: Starostwo Powiatowe Myślibórz

25-08-2023 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]