Doroczny Przegląd Plastyki Myśliborskiej.

W piątek 04.03.2022 r. w muzealnej Galerii "M" odbył się Doroczny Przegląd Plastyki Myśliborskiej, na którym co roku prezentujemy twórczość lokalnych artystów.

Sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła na organizację tego wydarzenia w typowej, otwartej formie. Uroczystość podzielono na dwie części.

W pierwszej przedstawiciele lokalnych władz i instytucji wręczyli laureatom nagrody, w drugiej - wszyscy zainteresowani wystawą mogli premierowo podziwiać prace przeglądowe.

Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło również mieszkanki Gminy Boleszkowice - Pani Krystyny Mierzejewskiej - niezwykle utalentowanej artystki, której malarstwo rokrocznie nas urzeka. Za swoją twórczość Pani Krystyna otrzymała w trakcie tegorocznego przeglądu Nagrodę Dyrektora Muzeum Pojezierza Myśliborskiego - Pani Magdaleny Szymczyk. Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy również wszystkich Państwa do odwiedzenia wystawy, która będzie dostępna w muzealnej Galerii 'M" do dnia 15 kwietnia 2022 r.

Relacja z wydarzenia dostępna jest również na stronie internetowej www.muzeum.mysliborz.pl, natomiast wideo relację będzie można wkrótce obejrzeć na stronie telewizji TVB24.

Źródło: UM Boleszkowice

14-03-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]