Gmina Boleszkowice otrzymała grant na wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w szkole.

219 uczniów z Zespołu Szkół w Boleszkowicach skorzysta z grantu w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – wsparcie psychologiczno-pedagogiczne” realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, działanie 7.7 Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Jest to działanie, które ma pomóc w uporaniu się z negatywnymi skutkami związanymi w występowaniem pandemii, zdalną nauką wśród dzieci.

W ramach zadania realizowane będą dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, rozwijające uzdolnienia oraz umiejętności uczenia się a także zajęcia związane z wyborem kierunku kształcenia i zawodu.

Zaplanowano również zajęcia specjalistyczne: logopedyczne, rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne oraz korekcyjno-kompensacyjne.

Dotacja zostanie przeznaczona na organizację 362 godzin dodatkowych zajęć – grupowych i indywidualnych. Wsparcie przyznane zostało w wysokości 19 798,70 zł.

Źródło: UM Boleszkowice

11-03-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]