Kolejny nietrzeźwy rowerzysta zatrzymany przez policjantów.

Wszystkie osoby decydujące się na jazdę pod wpływem alkoholu stwarzają ogromne zagrożenie dla samych siebie, ale także innych uczestników ruchu.

Po raz kolejny policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mieszkaniec gminy Dębno za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany wysokim mandatem karnym.

Myśliborscy policjanci w trakcie codziennej służby na drogach powiatu dbają o bezpieczeństwo jego mieszkańców. Wśród zadań można wyróżnić między innymi kontrolowanie miejsc zagrożonych popełnianiem przestępstw i wykroczeń, zatrzymywanie ich sprawców, a także kontrolowanie uczestników ruchu drogowego.

Jednym z priorytetów jest również eliminacja z ruchu nietrzeźwych kierujących, którzy prowadząc wszelkie pojazdy pod wpływem alkoholu, stwarzają ogromne zagrożenie. Wczoraj na drodze K-23 w miejscowości Sarbinowo zatrzymany został nietrzeźwy rowerzysta.

63-latek decydując się na jazdę, mimo że spożył prędzej alkohol, poniósł surowe konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Badanie trzeźwości wskazało, że mężczyzna miał około 0,7 promila alkoholu w organizmie. Za wykroczenie został ukarany mandatem karnym w kwocie 2500 złotych.

Źródło: Policja Myślibórz

07-09-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]