Reklama [A] - GBS Bank
 Spotkanie burmistrzów i radnych w ramach partnerstwa Soltau - Myślibórz.

W środę 6 lipca doszło do spotkania Burmistrza Myśliborza Piotra Sobolewskiego z pełniącym funkcję honorowego Burmistrza Soltau Klausem Grimkowskym - Seilerem.

--- REKLAMA --- MARAL BHP - Hurtownia Artykułów BHP i PPOŻ ul. Tunelowa 39A, 74-320 Barlinek | www.maral.com.pl

Przedmiot spotkania było ustalenie terminu spotkania z nowowybranym Burmistrzem Soltau Olafem Klangiem i nowymi radnymi miasta Soltau w Myśliborzu.

Ustalony został wstępny termin spotkania na połowę października bieżącego roku. W programie przewidziano m.in. wspólną sesję radnych obu miast Soltau i Myśliborza, podpisanie porozumienia odnawiającego 25-letnią współpracę oraz wspólny występ szkół muzycznych.

- Podczas spotkania przekazaliśmy na ręce radnych i Burmistrza Soltau Olafa Klanga podziękowania za przekazane wsparcie na pomoc uchodźców z Ukrainy przebywających na naszym terenie. Ustaliliśmy również najważniejsze aspekty wspólnego kilkudniowego spotkania w Myśliborzu na jesieni tego roku, któremu towarzyszyć będzie również międzynarodowy plener malarski "Dialog rzeczy" - powiedział Burmistrz Myśliborza Piotr Sobolewski.

- Bardzo dziękuję za przemiłe przyjęcie w Myśliborzu, czego efektem były również niezwykle sprawne ustalenia dotyczące przyjazdu delegacji z Soltau w październiku tego roku do Myśliborza. Na ręce Pana Burmistrza Piotra Sobolewskiego przekazałem serdeczne pozdrowienia od nowowybranego Burmistrza Soltau Olafa Klanga, który już nie może doczekać się odwiedzin i przyjazdu do Myśliborza - powiedział radny rady miasta Soltau Klaus Grimkowsky - Seiler.

Źródło: UM Myślibórz

07-07-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Skup nieruchomości - mieszkań, domów itp.

SKUP NIERUCHOMOŚCI - mieszkań, domów itp. - z problemem prawnym - każdego rodzaju ! - do kapitalnego remontu - z komorniki...


Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników

Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu i działem w Krakowie , Wadowicach , oferuje Państ...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]

REKLAMA [F]