Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w Gminie Myślibórz.

Jak pisał Konstanty Ildefons Gałczyński „nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze chcieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”.

I już od ponad 50 lat tą drogą przemierza 12 par z gminy Myślibórz i 2 pary z gminy Nowogródek Pomorski:

Krystyna i Eugeniusz Bukowscy
Halina i Jerzy Franckiewicz
Eugenia i Jan Jakubów
Mieczysława i Andrzej Kaczmarek
Henryka i Eugeniusz Kapuśniak
Czesława i Henryk Kasprzak
Wiesława i Kazimierz Kowalscy
Czesława i Jan Lachowicz
Teresa i Franciszek Lewandowscy
Wiktoria i Henryk Radziszewscy
Marianna i Jerzy Rutkowscy

Ten piękny jubileusz obchodzili również: Jadwiga i Andrzej Bojko, Krystyna i Eugeniusz Kluba oraz Krystyna i Edward Szczerbaniewicz, jednak ze względów osobistych nie mogli przybyć na wspólną uroczystość.

19 marca 2022 r. w Myśliborskim Ośrodku Kultury Burmistrz Myśliborza Piotr Sobolewski, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, odznaczył Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego to niezwykłe wydarzenie dla samych Jubilatów, ale też ich rodzin – dzieci, wnuków i prawnuków, którzy towarzyszyli im w ich święcie.

Oprawę artystyczną uświetniającą jubileusz zapewniła uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Myśliborzu – Karolina Bernat oraz podopieczny Myśliborskiego Ośrodka Kultury – Antoni Płaczek.

Nie mogło zabraknąć gratulacji, życzeń, kwiatów, pamiątkowych dyplomów i drobnych podarunków. Miłym akcentem były wspólne fotografie z udziałem Jubilatów.

Wszystkim Jubilatom życzymy, aby dalej szli przez życie mocno trzymając się za ręce, zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi, zawsze razem oraz pewni swoich uczuć. Życzymy Państwu kolejnych wspaniałych Jubileuszy!

Źródło: UM Myślibórz

24-03-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]