Mężczyzna chciał skoczyć z trzeciego piętra.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który stał w oknie na trzecim piętrze opuszczonego budynku, chcąc popełnić samobójstwo.

Na miejscu błyskawicznie zjawili się policjanci, którym udało się zlokalizować desperata. Liczyły się sekundy, bo mężczyzna w każdej chwili mógł skoczyć. Policjanci wykorzystując chwilę nieuwagi mężczyzny złapali go za rękę a następnie wciągnęli do środka budynku.

Sierżant Krzysztof Staruch oraz posterunkowy Daniel Hruściel z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu pełniąc wspólnie służbę zostali zadysponowani przez dyżurnego jednostki do mężczyzny, który stojąc w oknie na trzecim piętrze ma krzyczec, że skoczy ponieważ nie ma po co żyć. Mundurowi szybko ustalili, że mężczyzna znajduje się na dachu trzypiętrowego opuszczonego budynku. Policjanci pomimo złego stanu technicznego budynku, narażając własne życie weszlii do środka i w trakcie rozmowy z 22 letnim mężczyzną wykorzystali jego chwilową nieuwagę i złapali go za rękę a następnie ściągnęli z okna.

Mężczyzna jednak nie odpuszczał i zaczął się wyrywać policjantom, krzycząc że chce ze sobą skończyć. Funkcjonariusze zmuszeni byli do założenia desperatowi kajdanek, które ostatecznie uspokoiły mężczyznę. Gdy mężczyzna się uspokoił, został przekazany załodze pogotowia ratunkowego, którzy po zbadaniu 22 latka podjęli decyzję o przewiezieniu go do szpitala. Jak się później okazało, powodem takiego zachowania mężczyzny był zawód miłosny.

Policjanci na co dzień zmagają się z różnymi sytuacjami, służba w Policji to odpowiedzialność, obowiązek i chęć niesienia pomocy innym - nawet z narażeniem życia. Myśliborscy funkcjonariusze po raz kolejny stanęli na wysokości zadania.

Źródło: Policja Myślibórz
Zdjęcie: poglądowe

30-05-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]