Sobienice: Lekkomyślny kierowca już bez prawa jazdy.

Myśliborscy policjanci z grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który w terenie zabudowanym jechał swoim samochodem z prędkością 102 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Policjanci cały czas apelują do kierowców, aby ci ograniczyli prędkość, gdyż prowadzenie samochodu z niebezpieczną prędkością jest główną przyczyną zdarzeń drogowych, w których giną ludzie.

Niestety, nie wszyscy kierowcy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą jazda z niebezpieczną prędkością. Minionego poniedziałku, w miejscowości Sobienice na drodze K-26, policjanci z myśliborskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który nie bacząc na to, że przejeżdża przez teren zabudowany, pędził swoją Mazdą z prędkością 102 km/h. Kierowca Mazdy przekroczył zatem dozwoloną prędkość o 52 km/h.

Bezmyślnym kierowcą okazał się 55-letni mężczyzna, który za tak rażące złamanie przepisów utracił swoje prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Nie obyło się także bez mandatu. Mężczyzna będzie musiał zapłacić mandat w wysokości 1500 zł a jego konto punktowe wzbogaci się o 10 punktów karnych.

Przez kolejne 3 miesiące, mężczyzna będzie mógł przemyśleć swoje zachowanie by w przyszłości zachowywać się w sposób odpowiedzialny na drodze.

Źródło: KPP Myślibórz 
asp. szt. Jacek Poleszczuk

18-02-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]