Sprzęt komputerowy trafił do dzieci z rodzin popeegerowskich.

W środę 10 sierpnia 2022 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Nowogródku Pomorskim odbyło się przekazanie sprzętu komputerowego mieszkańcom Gminy Nowogródek Pomorski.

Mieszkańcy, którzy złożyli wniosek w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR" otrzymali dziś upragnione komputery.

Sprzęt wręczyli Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Poseł na Sejm RP oraz Wójt Gminy Nowogródek Pomorski Krzysztof Mrzygłód.

W ramach grantu otrzymano kwotę 295 500,00 zakupiono 2 tablety, 89 laptopów i 14 komputerów stacjonarnych, łącznie dofinansowaniem objęto 105 osób, ze 154 przyjętych wniosków.

Sukcesywnie sprzęt komputerowy będzie wydawany po przygotowaniu stosownych umów przez Urząd Gminy w Nowogródku Pomorskim.

Źródło: UG Nowogródek Pomorski

10-08-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]