Straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości i wsiadła ponownie za ''kółko''.

Myśliborscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem marki Skoda Fabia, która o 36 km przekroczyła dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

Kobieta jechała drogą w miejscowości Rów z prędkością 76 km/h. Jak się okazało, kierująca podróżowała samochodem, mając zatrzymane wcześniej prawo jazdy.

W trakcie wykonywanego dziś patrolu, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, podczas kontroli prędkości na drodze w miejscowości Rów, zatrzymali kierującą, która przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 36 km/h. Za kierownicą Skody siedziała 46 letnia mieszkanka Powiatu Stargardzkiego.

W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 46 latka miesiąc wcześniej straciła swoje prawo jazdy na 3 miesiące z powodu przekroczenia prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym. Niestety ta sytuacja niczego jej nie nauczyła, ponieważ ponownie wsiadła do swojego samochodu i przekroczyła dopuszczalną prędkość. Teraz kobieta za swoje postępowanie odpowie przed Sądem.

To nie jedyne konsekwencje jakie będzie musiała ponieść 46 latka. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy a kierujący w tym czasie ponownie będzie kierował pojazdem, czas zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy.

Źródło: Policja Myślibórz

02-06-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]