STS Dębno wziął udział w Pingpongowym PGE Narodowym.

4 września 2022 r. zawodnicy Stowarzyszenia Tenisa Stołowego Dębno wzięli udział w największym sportowym wydarzeniu Pingpongowy PGE Narodowy. Na płycie areny stanęło 100 stołów do tenisa, a w rozgrywkach wzięło ponad 1000 zawodników z kraju i zagranicy.

Amatorskie turnieje rozgrywane były w 5 kategoriach wiekowych (U12, U15, U19, U40 oraz 40+). Kilku tenisistów z Dębna byli bardzo blisko zwycięskiego podium.

Uczestnicy imprezy mogli obejrzeć pokazowym turniej FINAL 4 LOTTO Superligi Tenisa Stołowego. Zagrały najlepsze drużyny naszego kraju - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki, LOTTO POLSKI CUKIER GWIAZDA Bydgoszcz, DEKORGLAS Działdowo oraz AZS AWFIS BALTA Gdańsk.

Mogli także spotkać i porozmawiać z największymi polskimi gwiazdami tenisa – Natalią Partyką i Markiem Badowskim. W trakcie wydarzenia odbywały się panele dyskusyjne z zawodnikami kadry Polski, międzynarodowymi sędziami, trenerami, a także fizjoterapeutami, dietetykami i psychologami sportu, którzy prowadzili także dodatkowe zajęcia i konsultacje dla każdego z zainteresowanych.

PGE Narodowy, jako partner wydarzenia zaproponował bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po swoim obiekcie.

Zawodnicy STS Dębno wrócili z pamiątkowym dyplomem za aktywny udział w wydarzeniu, medalami i przeżyciami, które na długo pozostaną w ich sportowych wspomnieniach.

Źródło: STS Dębno

06-09-2022 Redakcja
Portal ZMY24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

OGŁOSZENIA

Dodatkowa, Online, Zdalnie, Chałupnicza, Bez doświadczenia

Poszukuje osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez Internet. Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smar...


Wycena nieruchomości, wycena mieszkań, wycena domów

Jeśli otrzymałeś spadek , nie wiesz ile warta jest twoja nieruchomość chciałbyś Rzetelnie wycenić jej wartość rynkową to dobrze...

ŚLEDŹ NAS

REKLAMA [B]

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Mostkowo: Rowerzysta potrącony przez motocyklistę.

Około godziny 15:40 na trasie rowerowej w okolicach miejscowości Mostkowo doszło do wypadku, w którym udział wzięli kier...

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

W trzy dni policjanci zatrzymali 6 osób.

Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 3 dni aż sześć osób poszukiwanych w tym cztery osoby do odbycia kary pozbawien...

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

Donald Tusk z wizytą w Barlinku.

20 maja w Barlinku pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

REKLAMA [C]

REKLAMA [D]

Reklama [D] MARAL BHP

REKLAMA [E]

REKLAMA [F]