REKLAMA [A] - GBS BANK
Nielegalne papierosy ukryte pod chrupkami.

Lubuscy funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej skontrolowali w okolicy Słońska (Lubuskie) ciężarówkę.

News will be here

Kierowca oświadczył, że wiezie chrupki w postaci pałeczek kukurydzianych z Polski do Holandii. W pojeździe było 6 palet z towarem.

Po ich przejrzeniu funkcjonariusze SCS znaleźli na 2 paletach chrupki. Natomiast na pozostałych 4 papierosy. Informacje na paczkach były opisane w j. niemieckim. Po dokładnej kontroli KAS zabezpieczyła 700 tyś. sztuk papierosów.

Funkcjonariusze wyliczyli, wartość podatku akcyzowego na ponad 686 tyś. zł natomiast VAT na ponad 168 tyś. zł.

Postępowanie karne skarbowe prowadzi Lubuski Urząd Celno-Skarbowy w Gorzowie Wlkp. Handlującemu tytoniem grozi kara grzywny.

Źródło: KAS

21-07-2023 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM