Reklama [A] - GBS Bank
Asy z naszej klasy.

Jak co roku najlepsi uczniowie z miejskich szkół podstawowych odebrali od prezydenta Rafała Zająca gratulacje i nagrody finansowe za wybitne osiągnięcia, wzorowe zachowanie i wysokie średnie ocen.

Młodzi stargardzianie rozwijają się w różnych kierunkach, odnosząc sukcesy w konkursach na szczeblu lokalnym, ale także krajowym. Podczas uroczystego spotkania absolwentom towarzyszyli rodzice i nauczyciele.

– Ta grupa młodych ludzi ma na koncie niesamowite sukcesy i naprawdę świetne wyniki. Czytając osiągnięcia wszystkich nagrodzonych, w każdym przypadku byłem pod ogromnym wrażeniem. Średnia ocen oczywiście jest znacząca, ale mnogość innych dokonań też imponuje. To naprawdę długa lista sukcesów naukowych, artystycznych i sportowych. Jestem spokojny o przyszłość naszych prymusów, którzy łączą w sobie tak wiele talentów. Gratuluję nagrodzonym, ich rodzicom i nauczycielom – mówi prezydent Rafał Zając.

Nagrody w wysokości 1000 zł otrzymali ósmoklasiści:

Hubert Jaruzel – Szkoła Podstawowa nr 1, średnia ocen: 6,0, zachowanie: wzorowe,
Zofia Bochenek – Szkoła Podstawowa nr 2, średnia ocen: 5,83, zachowanie: wzorowe,
Filip Grzegorz Domaros – Szkoła Podstawowa nr 3, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe,
Wiktoria Stępczyńska – Szkoła Podstawowa nr 4, średnia ocen: 5,85, zachowanie: wzorowe,
Michał Matwiejczyk – Szkoła Podstawowa nr 5, średnia ocen: 5,64, zachowanie: wzorowe,
Marcelina Kazimierska – Szkoła Podstawowa nr 6, średnia ocen: 5,61, zachowanie: wzorowe,
Bartosz Orłowski – Szkoła Podstawowa nr 7, średnia ocen: 5,8, zachowanie: wzorowe,
Hubert Stanisław Niewiadomski – Szkoła Podstawowa nr 8, średnia ocen: 5,22, zachowanie: wzorowe,
Aleksander Rudnik – Szkoła Podstawowa nr 9, średnia ocen: 5,33, zachowanie: wzorowe,
Paweł Dziki – Szkoła Podstawowa nr 11, średnia ocen: 5,44, zachowanie: wzorowe.

Spotkanie było okazją do podsumowania pracowitego roku szkolnego, ale także rozmów o planach na przyszłość. Niektórzy młodzi prymusi mają już konkretne pomysły, które chcą zrealizować, a inni wciąż szukają swojej drogi. Uczniowie doskonalą się w ulubionych dziedzinach nauki i sportu, rozwijając pasje także poza szkołą. Teraz przed nimi dwa miesiące w pełni zasłużonego odpoczynku, żeby z nową energią i siłami rozpocząć naukę w szkołach średnich.

Uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych uczniów uświetniły występy zdolnych uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz młodych wokalistów z zespołu Rupaki z Młodzieżowego Domu Kultury.

Zdjęcia: Paweł Bieg
Źródło: UM Stargard

23-06-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze