Zmarzlikomania w GBSBanku trwa!

To już 3 lata wspaniałej współpracy. W ostatnim czasie po raz kolejny doszło do spotkania przedstawicieli GBSBanku z reprezentantem Polski w żużlu, kapitanem Stali Gorzów i mistrzem świata speedway Grand Prix 2019 i 2020 w żużlu – Bartoszem Zmrzlikiem.

News will be here

Wiceprezesi Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku – Pani Bożena Głogowska i Pan Grzegorz Flanz – pogratulowali sportowcowi sukcesów i zaprosili do kontynuowania współpracy, przedłużając z nim umowę sponsorską.

– Poznaliśmy Bartosza Zmarzlika już w latach 2011-2012, kiedy to współpracowaliśmy z nim, gdy był jeszcze młodym i obiecującym juniorem. Zrealizowaliśmy wspólnie kampanię pod hasłem „podróż marzeń”, ponieważ Bartosz wiele wtedy podróżował i był w ciągłych rozjazdach pomiędzy Polską a Szwecją – podkreśla wiceprezes Zarządu GBSBanku, Bożena Głogowska. Od tamtego czasu upłynęło wiele lat, a na koncie żużlowca pojawiło się wiele prestiżowych nagród i tytułów.

Dobrzy znajomi. Spotkanie po latach.

GBSBank i Bartosz Zmarzlik po raz kolejny spotkali się w roku 2019. Znany już wtedy w całej Polsce 24-latek, najlepszy żużlowiec świata i prężnie działający przedsiębiorca ponownie podjął współpracę z bankiem spółdzielczym w Barlinku, stając się twarzą kilku sztandarowych produktów z oferty banku, m.in.: płatności mobilnych, kredytu obrotowego czy mieszkaniowego.

– Obecnie mijają trzy lata, od kiedy wznowiliśmy współpracę z Bartoszem, nie tylko w kwestii sponsorowania jego osoby w zawodach sportowych, lecz również w zakresie działań reklamowych, które wspólnie zrealizowaliśmy. Szczególnie warto przypomnieć ostatnią akcję prowadzoną w mediach społecznościowych pod hasłem Mobilne przyspieszenie z Bartoszem Zmarzlikiem – dodaje Bożena Głogowska. Akcja miała na celu promocję transakcji za pośrednictwem smartfonów, nagradzała uczestników wielkiego wyścigu za ich dokonywanie i cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów.

Co przyniesie rok 2022?. Nowe odsłony Bartkowych promocji.

Nowy rok współpracy to nowe wyzwania dla banku i dla sportowca, który w ostatnim czasie w związku z założeniem rodziny zyskał wiele nowych obowiązków. Wiceprezesi nie chcą jednak w tej chwili zdradzać szczegółów dotyczących przyszłych akcji i kreacji.

– Mamy to szczęście, że nasz ambasador marki dorasta i rozwija się w każdym możliwym sensie równolegle z naszą ofertą… a może to nasza oferta rozwija się równolegle do rozwoju osobistego Bartosza… – wskazuje wiceprezes Grzegorz Flanz.

– Wraz ze zmianami zachodzącymi niewątpliwie w życiu każdego młodego człowieka, ewoluujemy z naszymi produktami, które adresujemy zarówno do tych, którzy wchodzą na rynek pracy, jak i do tych, którzy rozwijają swoje biznesy i swoje kariery, jak również do tych, którzy zakładają rodziny z powoli zaczynają się statkować.

Miejmy nadzieję, że niebawem zobaczymy Bartosza Zmarzlika zarówno na podium żużlowego Grand Prix, jak również w ciekawej akcji promocyjnej GBSBanku.

[materiał sponsorowany]

01-04-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze