Kolejna firma w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii.

Kolejna firma pojawi się w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. To oznacza następne miejsca pracy dla stargardzian.

News will be here

Panattoni – jeden z liderów rynku nieruchomości przemysłowych – sprzedał nowoczesny magazyn o powierzchni 87 000 m2. Przy ul. Metalowej swoją siedzibę będzie miało TEDi, czyli niemiecka sieć detaliczna, która posiada 2700 sklepów w całej Europie. Wartość inwestycji to 53 000 000 euro.

Zyskujemy następną dużą firmę oferującą miejsca pracy dla stargardzian. Ten nowoczesny obiekt naprawdę robi wrażenie. PPNT rozwija się dynamicznie, o czym najlepiej świadczą właśnie kolejni przedsiębiorcy i stale rosnąca liczba ofert zatrudnienia. Jednocześnie cały czas podnosimy atrakcyjność naszych terenów inwestycyjnych, które już zyskują uznanie na rynku krajowym i europejskim – mówi prezydent Rafał Zając.

Obiekt wybudowany przez Panattoni to BTS – tzw. magazyn „szyty na miarę”. Kupujący zyskuje takie rozwiązania, które są dopasowane do jego działalności. Inwestycja w PPNT jest energooszczędna. Dzięki nowoczesnym systemom w magazynie ograniczono również zużycie wody.

– Sfinalizowana transakcja obiektu BTS potwierdza zarówno apetyt na „zielone” inwestycje, jak i ogromny potencjał drzemiący w regionie zachodniopomorskim, dostrzegany przez inwestorów. Stargard to to kluczowy ośrodek w regionie, który pozwala na sprawne dotarcie do rynków skandynawskich, a także licznych zachodnioeuropejskich, w tym Niemiec czy Holandii” – mówi Dorota Jagodzińska, Managing Director z Panattoni.

PPNT zajmuje powierzchnię około 850 hektarów i stale rośnie. Kolejne tereny są uzbrajane i zyskują nabywców, którzy rozwijają u nas swoje firmy albo przenoszą się z działalnością do Stargardu. W Parku na co dzień pracuje ponad 6000 osób. W 2021 r. było tam 21 przedsiębiorstw z różnych branż – zarówno duże, światowe koncerny, jak i mniejsze – także lokalne – biznesy.

Zdjęcie: panattonieurope.com
Źródło: UM Stargard

22-09-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze