W kwietniu Targi Pracy w OSiR Stargard.

Najbliższy poniedziałek (4.04.) to okazja do udziału w Targach Pracy. Dopiero szukasz zatrudnienia, a może myślisz o zmianie na coś lepszego? Przyjdź do hali OSiR (ul. Pierwszej Brygady 1) i zobacz, co proponują nasi lokali pracodawcy. Czekają setki atrakcyjnych ofert dla osób o różnych kwalifikacjach i doświadczeniu.

News will be here

Targi rozpoczną się o 11:00. Swoje oferty zaprezentują m.in. duże firmy działające w naszch parkach przemysłowych – Radiometer, Kalmar, EcoReadyBath, Backer OBR, IZOLER i Euro-Max. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy może przyjść i porozmawiać z ewentualnym nowym pracodawcą. Osoby, które porozumiewają się w języku ukraińskim, na miejscu bezpłatnie skorzystają z pomocy tłumacza.

W hali pojawią się również największe agencje pracy działające w naszym województwie. Udział w targach to dobra okazja do poznania oferty lokalnych firm. Wiele z nich poszukuje pracowników o różnych umiejętnościach – zatrudnienie mogą znaleźć także osoby bez doświadczenia. Warto sprawdzić, co mają do zaoferowania. Targi Pracy w hali OSiR potrwają do 15:00.

Źródło: UM Stargard

30-03-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze