Podpisali list intencyjny w sprawie przygotowania strategii terytorialnej.

W dniu dzisiejszym tj. 21 lutego br. Burmistrz Dobrzan Paweł Filip wspólnie z włodarzami ościennych gmin powiatu stargardzkiego podpisał list intencyjny z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdem Kustoszem w sprawie współpracy na rzecz przygotowania strategii terytorialnej.

News will be here

Głównym celem podpisania listu są:

- Działania, których celem jest przygotowanie strategii terytorialnej dla rozwoju obszaru gmin.
- Działania wzmacniające współpracę pomiędzy gminami, a województwem, przyczyniające się do rozwoju kompetencji samorządowych w celu zarządzania strategicznego i kreowania rozwoju lokalnego.

Na dzisiejszym spotkaniu w Starej Dąbrowie list podpisali:

- Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz,
- Burmistrz Dobrzan Paweł Filip,
- Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak,
- Burmistrz Ińska Jacek Liwak,
- Wójt Gminy Marianowo Danuta Ankutowicz,
- Burmistrz Suchania Stanisława Bodnar,
- Wójt Gminy Stara Dąbrowa Sylwia Kalmus-Samsel,
- Wójt Gminy Dolice Grzegorz Brochocki.

Źródło: UM Dobrzany

21-02-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze