Reklama [A] - GBS Bank
Umowa na budowę trzech świetlic podpisana.

We wtorek 29 marca br. Burmistrz Dobrzan Paweł Filip popisał umowę na realizację zadania pod nazwą „Budowę świetlic wiejskich w miejscowościach: Bytowo, Lutkowo i Sierakowo w Gminie Dobrzany” z wykonawcą robót firmą Adris Trade Sp. z o.o. reprezentowaną przez Prezesa Zarządu Łukasza Guglasa oraz Dyrektora Technicznego Roberta Synatora.

Umowa została podpisana w obecności Regionalnego Dyrektora ds. Inwestycji Banku Gospodarstwa Krajowego Anny Pawlak oraz Inspektora Nadzoru Budowlanego Michała Kruczkowskiego, który ze strony gminy będzie nadzorował realizację powyższej inwestycji.

Całościowy koszt inwestycji to 2.987.670 zł. Projekt dofinansowany jest ze środków I edycji Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 90% wartości inwestycji. Pozostałe 10% kosztów zadania zostanie pokryte z budżetu Gminy Dobrzany.

Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu umowy w terminie 18 miesięcy od dnia podpisania umowy, czyli do 29 września 2023 r.

Źródło: Gmina Dobrzany

29-03-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze