(NIE)trzeźwy poranek na terenie powiatu.

W miniony poniedziałek w godzinach porannych stargardzcy policjanci na terenie powiatu stargardzkiego przeprowadzili działania kontrolno – prewencyjne „Trzeźwy Poranek”, których głównym celem było eliminowanie z dróg kierowców będących pod wpływem alkoholu.

News will be here

Spośród przebadanych blisko 300 osób na zawartość alkoholu w organizmie w pięciu punktach kontrolnych czterech kierowców poruszało się na ,,podwójnym gazie''. Niechlubny rekordzista prowadził auto mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Pierwszego kierującego samochodem osobowym m-ki Mercedes stargardzka drogówka zatrzymała na ul. Wyszyńskiego w Stargardzie. 31- latek kierował swoim pojazdem mając blisko 1 promil alkoholu w organizmie.

Kolejnego kierującego, tym razem 51-latka mundurowi zatrzymali na ul. Składowej w Stargardzie. Kierowca samochodu osobowego m-ki Nissan kierował mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Trzecim kierującym okazał się 39-latek, który w miejscowości Żukowo kierował swoim Fiatem mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Kilkanaście minut później patrol stargardzkich dzielnicowych zatrzymał do kontroli drogowej kierującego, który poruszał się pojazdem m-ki Renault mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Wszystkim kierującym policjanci zatrzymali prawo jazdy, a o ich losie zdecyduje teraz sąd.

Źródło: Policja Stargard

13-10-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze