124 km/h na obszarze zabudowanym. Kierowca BMW stracił prawo jazdy.

Trzech kierowców w minionych dniach straciło prawo jazdy, po tym, jak przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o 50 km/h.

News will be here

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca BMW, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 124 km/h. Policjanci stargardzkiej komendy na co dzień realizują zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym wszystkim jego uczestnikom. Jednym z takich zadań jest wykonywanie pomiaru prędkości celem wyeliminowania z ruchu tych kierujących, którzy łamią przepisy dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości.

Pierwszym takim zatrzymanym był 52- letni kierowca samochodu osobowego m-ki Audi, który poruszał się z prędkością 102 km/h. Drugim był kierujący samochodem osobowym m-ki BMW, który pędził z prędkością 124 km/h w obszarze zabudowanym. Trzecim natomiast okazał się 69- letni kierujący samochodem osobowym m-ki Opel, który poruszał się z prędkością 103 km/h. Całą trójka oprócz wysokiego mandatu straciła swoje prawo jazdy, a także otrzymała punkty karne.

Źródło: Policja Stargard

15-09-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze