Małe gwiazdy w dużej grze.

Sukces zawodniczek MUKS BSS Stargard. Piłkarki zajęły 4. miejsce w finałach wojewódzkich turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

News will be here

Wysoka lokata cieszy tym bardziej, że dziewczęta rywalizowały w o rok starszej kategorii wiekowej. Indywidualnie świetnie zaprezentowała się Anastazja Jabłońska, która została królową strzelczyń.

Zawodniczki z naszego miasta doskonale poradziły sobie w fazie grupowej rozgrywek i w ćwierćfinałach. Dopiero mecz półfinałowy okazał się być prawdziwym wyzwaniem. Ostatecznie piłkarki MUKS BSS Stargard zakończyły udział w turnieju na wysokim, 4. miejscu. Z kolei chłopcy z tego samego klubu dotarli do ćwierćfinału w kategorii U8. Wśród młodych zawodniczek wyróżniła się Anastazja Jabłońska – z 24 golami na koncie otrzymała tytuł królowej strzelczyń.

Organizatorem zawodów „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Polski Związek Piłki Nożnej. To największy w Europie turniej piłki nożnej dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i UKS-ów. Nasz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy BSS Stargard może poszczycić się Zielonym Certyfikatem (Gwiazdką) PZPN. To gwarancja szkolenia zgodnego ze standardami PZPN i szansa na dalszy rozwój. W strukturach klubu trenuje w sumie ponad 200 zawodników – dziewcząt i chłopców.

Zdjęcia: MUKS BSS Stargard

08-06-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze