Pogoń Barlinek CUP: Grały Dolice i Stargard.

W niedzielę 21 sierpnia na Stadionie Miejskim w Barlinku odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2012/13 Pogoń Barlinek CUP imienia pamięci Tomasza Nowickiego oraz Alfreda Pluszczyka.

News will be here

Do Barlinka przyjechało 7 zespołów, które wraz z gospodarzem imprezy ISF Pogoń Barlinek zaprezentowały się na płycie głównej boiska piłkarskiego.

Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym i trwały po 15 minut.

Klasyfikacja turnieju Pogoń Barlinek CUP

1. Football Arena Szczecin
2. Osadnik Myślibórz
3. Progres Gorzów
4. FASE Szczecin
5. Błękitni Stargard
6. ISF Pogoń Barlinek
7. Unia Dolice
8. Allsport Pełczyce

Najlepszym zawodnikiem turnieju, trenerzy zespołów, wybrali Jana Osowskiego z FAS Szczecin. Za najlepszego bramkarza zawodów uznano Wiktora Kluczyńskiego reprezentującego barwy Osadnika Myślibórz. Królem, a właściwie królową strzelców została Łucja Łozińska, także z Osadnika Myślibórz.

Organizator zawodów: Pogoń Barlinek, ISF Pogoń Barlinek.

Sponsorzy: Gmina Barlinek, Decora, Decathlon, GBS Bank, Bukowa Przystań, MARAL - Hurtownia BHP.

Spiker: Jarosław Bednarek

21-08-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze