Kontrolę drogową zakończyli w policyjnym areszcie.

Policjanci stargardzkiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej podróżujących Oplem, których nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenie policjantów.

News will be here

Szybko wyszło na jaw, co było tego powodem. Okazało się, że 38- letni pasażer posiadał przy sobie znaczne ilości amfetaminy, a ponadto jest poszukiwany za popełnione wcześniej przestępstwa. Jego 42- letni kolega posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

W miniony weekend policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na ulicy Szczecińskiej w Stargardzie zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy m-ki Opel, którym podróżowało 3 mężczyzn. Kiedy funkcjonariusze podeszli do auta siedzący w nim mężczyźni zaczęli nerwowo się zachowywać, byli pobudzeni i niespokojni. Ponadto w samochodzie czuć było zapach charakterystyczny dla marihuany.

W trakcie kontroli okazało się, że 38 letni pasażer posiadał w plastikowym pudełku blisko 200 gramów amfetaminy. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary pozbawienia wolności. U kolejnego pasażera policjanci znaleźli susz roślinny. Badanie wykazało, że jest to marihuana. 38-latek i jego starszy kolega zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Źródło: Policja Stargard

08-11-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze