Policjanci adaptacji zawodowej zatrzymują sprawców przestępstw narkotykowych.

Szeregi stargardzkich mundurowych zasilają młodzi funkcjonariusze, którzy pod okiem starszych policjantów zdobywają doświadczenie zawodowe. W ciągu zaledwie dwóch dni policjanci adaptacji zawodowej zatrzymali trzech sprawców przestępstw narkotykowych.

News will be here

Przypomnijmy, od 26 września aż do 23 grudnia 2022 roku za sprawą współpracy stargardzkiej komendy z Urzędem Miejskim w Stargardzie każdego dnia służbę pełni dodatkowych 16 funkcjonariuszy, w tym 12, którzy odbywają adaptację zawodową i 4 doświadczonych z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.

Patrole te, głównie piesze pojawiają się w rejonie parków, skwerów, placów zabaw i głównych ciągów komunikacyjnych, a także osiedli mieszkaniowych, gdzie interwencję podejmują zarówno wobec sprawców wykroczeń, jak i przestępstw. I tak w ciągu zaledwie dwóch dni młodzi funkcjonariusze zatrzymali trzech sprawców przestępstw narkotykowych.

Pierwszy z nich to zatrzymany na ulicy Kazimierza Wielkiego w Stargardzie 24-letni mieszkaniec naszego miasta, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Kolejny amator narkotyków zatrzymany został na ulicy Słowackiego w Stargardzie. 44-letni mężczyzna posiadał przy sobie znaczną ilość środków odurzających w postaci amfetaminy. Z kolei trzeci z mężczyzn to 31-latek, również stargardzianin, który posiadał przy sobie amfetaminę.

Mundurowi zabezpieczyli zabronione substancje. Mężczyźni, którzy posiadali środki odurzające odpowiadać będą przed sądem. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Stargard

20-10-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze