Poszukiwani i nietrzeźwi kierujący zatrzymani przez stargardzkich policjantów.

Od poniedziałku do dzisiejszego poranka stargardzcy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych do odbycia kary oraz 5 nietrzeźwych kierujących, z których jeden kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

News will be here

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przyniosła pozytywne efekty. Właśnie dzięki tym staraniom stargardzcy policjanci od poniedziałku do dzisiejszego poranka zatrzymali 6 poszukiwanych mężczyzn.

Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. W ręce mundurowych wpadło również 5 nietrzeźwych kierujących, którzy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem. Dodatkowo jeden z nich kierował pojazdem nie mając do tego uprawnień.

Jednym z zatrzymanych poszukiwanych był 37 – latek, który poszukiwany był przez stargardzki sąd celem doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego i odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Drugi zatrzymany poszukiwany to 48- latek, który doprowadzony został do zakładu celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo zniszczenia, uszkodzenia cudzej rzeczy.

Źródło: Policja Stargard

19-07-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze