Sprawca kradzieży pieniędzy zatrzymany tuż po przestępstwie.

Szybka reakcja stargardzkich funkcjonariuszy pozwoliła ustalić i zatrzymać sprawcę kradzieży tuż po popełnieniu przestępstwa.

News will be here

27-letni mężczyzna dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 2780 złotych, które znajdowały się koło kasetki za ladą sklepową, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do policyjnego aresztu.

W miniony weekend stargardzcy policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów, gdzie miało dojść do kradzieży. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli na interwencję. W placówce ustalili z ekspedientką, że jeden z klientów dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 2780 złotych, które znajdowały się koło kasetki za ladą sklepową.

Policjanci szybko ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania. Na ulicy Piłsudskiego w Stargardzie policyjny patrol zauważył mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Gdy mężczyzna zorientował się, że został rozpoznany, zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Po krótkim pościgu zatrzymali 27- latka. Chwilę później siedział już w policyjnym radiowozie. Resztę dnia spędził w policyjnym areszcie.

Źródło: Policja Stargard

14-11-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze