Stargardzcy policjanci zatrzymali 7 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości w ramach działań ''Poszukiwany''

7 osób poszukiwanych, w tym 1 listem gończym zatrzymali w trakcie działań ,,Poszukiwany’’ stargardzcy policjanci.

News will be here

Mężczyźni ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc uniknąć kary. Teraz podniosą odpowiedzialność za swoje czyny.

Każdego dnia do stargardzkiej komendy wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci prowadzą poszukiwania. Działania śledczych skupione są na ustaleniu miejsca pobytu i zatrzymaniu poszukiwanych.

Policjanci muszą działać bardzo wnikliwie, a zarazem szybko reagować na wszelkie przesłane informacje. Na co dzień ustalaniem miejsca pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości, zajmują się wyspecjalizowani policjanci z zespołu poszukiwań. ,,Poszukiwacze’’ wspierani są przez mundurowych zarówno z pionu prewencji, jak również ruchu drogowego.

W trakcie przeprowadzonych działań ,,Poszukiwany’’ w ręce stargardzkich policjantów wpadło 7 poszukiwanych osób. Wśród tej grupy jest osoba zarówno poszukiwana listem gończym, jak i takie, którym sąd wymierzył karę pozbawienia wolności oraz te, które by ukryć się przez organami ścigania często zmieniali miejsce pobytu.

Źródło: Policja Stargard

20-10-2022 Redakcja
Portal ZST24.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze