Trwają intensywne prace przy budowie ogromnego Park&Ride.

Trwają intensywne prace przy budowie ogromnego Park&Ride. Już za kilka miesięcy będą tam miejsca dla 300 aut osobowych, a poza tym stojaki na rowery i parking dla autobusów. Dzieje się też na samej ul. Barnima. Po remoncie komfortowo skorzystają z niej wszyscy użytkownicy dróg – piesi, rowerzyści i kierowcy.

Pół wieku razem. Złote Gody 2022.

Na początku tego roku 31 par odebrało medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Teraz prezydent Rafał Zając wręczył te wyjątkowe odznaczenia kolejnym 10 jubilatom. Uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego jak zawsze towarzyszyły duże emocje.

Giżynek – przedłużamy alejkę.

W marcu tego roku zakończyła się budowa fragmentu nowej drogi na cmentarzu przy ul. Spokojnej/Giżynek. Teraz przybędzie tam kolejnych 200 m alei. Prace za prawie 300 000 zł powinny zakończyć się jesienią. To ostatni etap dużej inwestycji w tym miejscu.

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C]

Najczęściej oglądane

Wspólne działania dzielnicowych.

Wspólne działania dzielnicowych.

Mundurowi z Posterunku Policji w Dolicach i Posterunku Policji w Suchaniu wspierani przez funkcjonariuszy Straży Leśnej Nadleśnictwa Dobrzany przeprowadzili na terenie gmin działania prewencyjne mające na celu między innymi wyeliminowanie z dalszej jazdy k...

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości 2022.

Stargardzka Gala Przedsiębiorczości to coroczne wydarzenie, podczas którego poznajemy m.in. kolejne Stargardzkie Produkty Lokalne i zdobywcę nagrody im. prezydenta Sławomira Pajora.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zdają egzamin.

Azymut na samodzielność. Mieszkania wspomagane w Stargardzie zda...

– Przede wszystkim jest szczęśliwy. Czeka na telefon, kiedy jest jego trening. Tu spotkał rówieśników – mówi mama 29-letniego Roberta, który miał możliwość uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w mieszkaniu wspomaganym w Stargardzie. To specjalne treningi ...

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

Tajemniczy Ogród w Książnicy.

W czwartek (3.03.) na facebookowym profilu Książnicy Stargardzkiej i w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) ruszyła literacka wystawa „Tajemniczy Ogród”.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów.

Znamy laureatów nagród prezydenta Stargardu dla artystów, kreatorów i ambasadorów kultury oraz zdobywców stypendiów. To oni tworzą na miejscu, ale także są ambasadorami naszego miasta w kraju i za granicą. Działają, uczą się, doskonalą i wygrywają konkursy...

Sonda

Czy podoba Ci się portal ZST24.PL?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze